Let op! Het programma is gewijzigd. Bekijk het programma hieronder.
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesJun 3-4.................. 50mseriesJun 3-4..................
100mFinaleJun 3-4.................. 100mFinaleJun 3-4..................
100mVoorrondeJun 3-4.................. 100mVoorrondeJun 3-4..................
100mseriesJun 1-2.................. 100mseriesJun 1-2..................
200mseriesJun 1-2.................. 200mseriesJun 1-2..................
200mseriesJun 3-4.................. 200mseriesJun 3-4..................
400mseriesJun 1-2.................. 400mseriesJun 1-2..................
400mseriesJun 3-4.................. 400mseriesJun 3-4..................
 
rugslagrugslag
100mFinaleJun 3-4.................. 100mFinaleJun 3-4..................
100mVoorrondeJun 3-4.................. 100mVoorrondeJun 3-4..................
100mseriesJun 1-2.................. 100mseriesJun 1-2..................
200mseriesJun 1-2.................. 200mseriesJun 1-2..................
200mseriesJun 3-4.................. 200mseriesJun 3-4..................
 
schoolslagschoolslag
100mFinaleJun 3-4.................. 100mFinaleJun 3-4..................
100mVoorrondeJun 3-4.................. 100mVoorrondeJun 3-4..................
100mseriesJun 1-2.................. 100mseriesJun 1-2..................
200mseriesJun 1-2.................. 200mseriesJun 1-2..................
200mseriesJun 3-4.................. 200mseriesJun 3-4..................
 
vlinderslagvlinderslag
100mFinaleJun 3-4.................. 100mFinaleJun 3-4..................
100mVoorrondeJun 3-4.................. 100mVoorrondeJun 3-4..................
100mseriesJun 1-2.................. 100mseriesJun 1-2..................
200mseriesJun 3-4.................. 200mseriesJun 3-4..................
 
wisselslagwisselslag
200mseriesJun 1-2.................. 200mseriesJun 1-2..................
200mseriesJun 3-4.................. 200mseriesJun 3-4..................
400mseriesJun 1-2.................. 400mseriesJun 1-2..................
400mseriesJun 3-4.................. 400mseriesJun 3-4..................
 
vrije slag Estafettevrije slag Estafette
4 x 100mseriesJun 1-4.................. 4 x 100mseriesJun 1-4..................
4 x 200mseriesJun 1-4.................. 4 x 200mseriesJun 1-4..................
 
wisselslag Estafettewisselslag Estafette
4 x 100mseriesJun 1-4.................. 4 x 100mseriesJun 1-4..................

Ontvang live de resultaten en berichten op de telefoon
met de SplashMe app.

   
1 - vrijdag 21 juni 2024 - 21-06-2024 - 16:00
1.Jongens50m vrije slagseriesJunioren 3 en 4..................
2.Meisjes50m vrije slagseriesJunioren 3 en 4..................
3.Jongens400m vrije slagseriesJunioren 1 en 2..................
4.Meisjes400m vrije slagseriesJunioren 1 en 2..................
Jurywissel & prijsuitreiking pr. 1-2
5.Jongens400m wisselslagseriesJunioren 3 en 4..................
6.Meisjes400m wisselslagseriesJunioren 3 en 4..................
7.Jongens200m rugslagseriesJunioren 1 en 2..................
8.Meisjes200m rugslagseriesJunioren 1 en 2..................
9.Jongens4 x 200m vrije slagseriesJunioren..................
10.Meisjes4 x 200m vrije slagseriesJunioren..................
Prijsuitreiking pr. 5-6 en 9-10

Ontvang live de resultaten en berichten op de telefoon
met de SplashMe app.

   
2 - zaterdag 22 juni 2024 - 22-06-2024 - 9:00
11.Jongens100m rugslagseriesJunioren 1 en 2..................
12.Meisjes200m wisselslagseriesJunioren 1 en 2..................
13.Jongens100m rugslagVoorrondeJunioren 3 en 4..................
14.Meisjes100m schoolslagVoorrondeJunioren 3 en 4..................
15.Jongens400m vrije slagseriesJunioren 3 en 4..................
16.Meisjes200m vlinderslagseriesJunioren 3 en 4..................
Ceremonie rugslag klass. jongens junioren 1 en 2
Jurywissel en prijsuitreiking pr. 15-16
17.Jongens100m vlinderslagVoorrondeJunioren 3 en 4..................
18.Meisjes100m vrije slagVoorrondeJunioren 3 en 4..................
19.Jongens400m wisselslagseriesJunioren 1 en 2..................
20.Meisjes100m vlinderslagseriesJunioren 1 en 2..................
21.Jongens200m schoolslagseriesJunioren 3 en 4..................
22.Meisjes200m rugslagseriesJunioren 3 en 4..................
Prijsuitreikingen pr. 21-22
 
3 - zaterdag 22 juni 2024 - 22-06-2024 - 16:00
13.Jongens100m rugslagFinaleJunioren 3 en 4..................
14.Meisjes100m schoolslagFinaleJunioren 3 en 4..................
23.Jongens200m schoolslagseriesJunioren 1 en 2..................
24.Meisjes200m vrije slagseriesJunioren 1 en 2..................
17.Jongens100m vlinderslagFinaleJunioren 3 en 4..................
18.Meisjes100m vrije slagFinaleJunioren 3 en 4..................
Jurywissel & Prijsuitreikingen finales
25.Jongens200m vrije slagseriesJunioren 3 en 4..................
26.Meisjes200m wisselslagseriesJunioren 3 en 4..................
27.Jongens100m vrije slagseriesJunioren 1 en 2..................
28.Meisjes100m schoolslagseriesJunioren 1 en 2..................
Prijsuitreikingen pr. 25-26
Ceremonie wisselslag klass. meisjes junioren 3 en 4
29.Jongens4 x 100m wisselslagseriesJunioren..................
30.Meisjes4 x 100m vrije slagseriesJunioren..................
Prijsuitreikingen pr. 29-30

Ontvang live de resultaten en berichten op de telefoon
met de SplashMe app.

   
4 - zondag 23 juni 2024 - 23-06-2024 - 9:00
31.Jongens100m schoolslagseriesJunioren 1 en 2..................
Ceremonie schoolslag klass. jongens junioren 1 en 2
32.Meisjes400m wisselslagseriesJunioren 1 en 2..................
33.Jongens100m schoolslagVoorrondeJunioren 3 en 4..................
34.Meisjes100m rugslagVoorrondeJunioren 3 en 4..................
35.Jongens200m vlinderslagseriesJunioren 3 en 4..................
36.Meisjes400m vrije slagseriesJunioren 3 en 4..................
Jurywissel en prijsuitreikingen pr. 35-36
Ceremonie vlinderslag klass. jongens junioren 3 en 4
37.Jongens100m vrije slagVoorrondeJunioren 3 en 4..................
38.Meisjes100m vlinderslagVoorrondeJunioren 3 en 4..................
39.Jongens200m vrije slagseriesJunioren 1 en 2..................
40.Meisjes100m rugslagseriesJunioren 1 en 2..................
41.Jongens200m rugslagseriesJunioren 3 en 4..................
42.Meisjes200m schoolslagseriesJunioren 3 en 4..................
Prijsuitreikingen pr. 41-42
Ceremonie vrije slag klass. jongens junioren 1 en 2
Ceremonie rugslag klass. meisjes junioren 1 en 2
Ceremonie rugslag klass. jongens junioren 3 en 4
Ceremonie schoolslag klass. meisjes junioren 3 en 4
 
5 - zondag 23 juni 2024 - 23-06-2024 - 16:00
33.Jongens100m schoolslagFinaleJunioren 3 en 4..................
34.Meisjes100m rugslagFinaleJunioren 3 en 4..................
43.Jongens200m wisselslagseriesJunioren 1 en 2..................
44.Meisjes200m schoolslagseriesJunioren 1 en 2..................
37.Jongens100m vrije slagFinaleJunioren 3 en 4..................
38.Meisjes100m vlinderslagFinaleJunioren 3 en 4..................
Jurywissel & Prijsuitreikingen finales
Ceremonie schoolslag klass. jongens junioren 3 en 4
Ceremonie rugslag klass. meisjes junioren 3 en 4
Ceremonie schoolslag klass. meisjes junioren 1 en 2
Ceremonie vrije slag klass. jongens junioren 3 en 4
Ceremonie vlinderslag klass. meisjes junioren 3 en 4
45.Jongens200m wisselslagseriesJunioren 3 en 4..................
46.Meisjes200m vrije slagseriesJunioren 3 en 4..................
47.Jongens100m vlinderslagseriesJunioren 1 en 2..................
48.Meisjes100m vrije slagseriesJunioren 1 en 2..................
Prijsuitreikingen pr. 45-46
Ceremonie vrije slag klass. meisjes junioren 3 en 4
Ceremonie vrije slag klass. meisjes junioren 1 en 2
Prijsuitreiking junioren 1-2 klassementen meisjes
Prijsuitreiking junioren 1-2 klassementen jongens
49.Jongens4 x 100m vrije slagseriesJunioren..................
50.Meisjes4 x 100m wisselslagseriesJunioren..................
Prijsuitreikingen pr. 49-50 + Titus Mennen Bokaal

Ontvang live de resultaten en berichten op de telefoon
met de SplashMe app.